Повернутися до звичайного режиму

ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Шановні батьки!

Ми раді вітати Вас і Ваших діточок у нашому садочку!
І в цей непростий період адаптивного карантину, спричиненого коронавірусом COVID-19, з метою забезпечення санітарно-епідемічного благополуччя та збереження здоров'я дітей дуже просимо Вас чітко дотримуватись необхідних правил та умов відвідування дошкільного закладу!

1. Ранковий прийом здійснюється з 6.00 до 7.00 через один вхід, через ворота, яка знаходиться зі сторони будинку по вул. Набережна, буд. 26.(калитка зі сторони вул. Лісова, буд.15 будуть зачинені) Після 7.00 діти до закладу не приймаються.

2. Під час очікування проведення температурного скринінгу та перебуваючи на території закладу Ви маєте дотримуватись рекомендованої дистанції та бути в респіраторі або захисній масці (у тому числі саморобній), так, щоб були покриті ніс та рот. У разі відсутності індивідуальних захисних засобів Вам не проведуть температурний скринінг, відповідно не допустять дитину до закладу.

3. Ранкове приймання дітей до закладу та передачу після закінчення дня, проводить вихователь групи на території закладу, за межами його будівлі. Особистий прийом батьків (осіб, які їх замінюють) вихованців адміністрація закладу здійснює за попереднім записом (за номером телефону 6-33-29).

4. У разі порушення Вами даного алгоритму Вашу дитину не допускатимуть до відвідування закладу. Адміністрація має право викликати поліцію у разі порушення Вами протиепідемічних заходів, які впроваджуються для ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби COVID-19. Якщо батьки залишають дитину вдома з будь-якої причини - про відсутність обов'язково треба попередити вихователя.

Специфіка роботи закладу під час карантину

ПОСТАНОВА №8 від 25.08.2021р. Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіт на період карантину у зв'язку поширенням коронавірусної хвороб (COVID-19)

Реєстрація до здо

Черга ЗДО

Управлінські новини

Прийом громадян

Також Ви маєте можливість подати електронне звернення ТУТ

НАШЕ МЕНЮ/Files/images/020ada099ea8219f308abbea89668a00.gif

Раді вітати Вас на сайті нашого освітнього закладу!

Дошкільний навчальний заклад№13 "ЗОЛОТА РИБКА" заснований 1 квітня 1988 р.
Адреса: Україна, Запорізька область, м. Енергодар, вул. Лісова 17
тел.: (06139)3 – 22 – 45 (06139)6 - 33 - 29

e-mail: dnz13energodar@gmail.com

Маленька дитина зустрічається з незнайомими ситуаціями, людьми, явищами, предметами, які викликають у неї почуття невпевненості, страху та тривоги. Такі ж почуття дитина переживає при вступі до дитячого садка, життя в якому регулюється певними правилами.
Уважність, повагу, чутливість, довіру у взаєминах знаходить дитина в наших стінах. Взаємовідносини та спілкування педагогів із дитиною будується на розумінні того, що кожна дитина має неповторну індивідуальність та здатна до неперервного розвитку. Таке спілкування є головним змістом особистісно-орієнтованого виховання в нашому дитячому садочку.

Ми розуміємо неповторність кожної дитини та турбуємося, щоб вона росла здоровою і розвивалася у відповідності до власного потенціалу.

/Files/images/7.jpg

Візитка на порталі ІСУО

Дякуємо EDUkIT за наш сайт!

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.