ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Шановні батьки!

Ми раді вітати Вас і Ваших діточок у нашому садочку!
І в цей непростий період адаптивного карантину, спричиненого коронавірусом COVID-19, з метою забезпечення санітарно-епідемічного благополуччя та збереження здоров'я дітей дуже просимо Вас чітко дотримуватись необхідних правил та умов відвідування дошкільного закладу!

1. Ранковий прийом здійснюється з 6.00 до 7.00 через один вхід, через калитку, яка знаходиться зі сторони будинку по вул. Лісова, буд. 15.(ворота зі сторони вул.Набережна, буд.26 будуть зачинені) Після 7.00 діти до закладу не приймаються.

2. Під час очікування проведення температурного скринінгу та перебуваючи на території закладу Ви маєте дотримуватись рекомендованої дистанції та бути в респіраторі або захисній масці (у тому числі саморобній), так, щоб були покриті ніс та рот та гумових рукавичках. У разі відсутності індивідуальних захисних засобів Вам не проведуть температурний скринінг, відповідно не допустять дитину до закладу.

3. Батькам та супроводжуючим особам категорично забороняється заходити до будь-яких приміщень закладу в тому числі і до групових приміщень. Забирати дитину можна у визначений закладом час і лише на ігровому майданчику. У разі відсутності у Вас індивідуальних захисних засобів Ви не можете зайти на територію закладу, відповідно не зможете забрати дитину особисто. Особистий прийом батьків (осіб, які їх замінюють) вихованців адміністрація закладу здійснює за попереднім записом (за номером телефону 6-33-29).

4. Батьки або супроводжуючі особи віком від 18 років можуть забрати дітей з ігрового майданчика з 16.15.

5. У разі порушення Вами даного алгоритму Вашу дитину не допускатимуть до відвідування закладу. Адміністрація має право викликати поліцію у разі порушення Вами протиепідемічних заходів, які впроваджуються для ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби COVID-19. Якщо батьки залишають дитину вдома з будь-якої причини - про відсутність обов'язково треба попередити вихователя.

Реєстрація до здо

Черга ЗДО

Управлінські новини/Files/images/020ada099ea8219f308abbea89668a00.gif

Раді вітати Вас на сайті нашого освітнього закладу!

Дошкільний навчальний заклад№13 "ЗОЛОТА РИБКА" заснований 1 квітня 1988 р.
Адреса: Україна, Запорізька область, м. Енергодар, вул. Лісова 17
тел.: (06139)3 – 22 – 45 (06139)6 - 33 - 29

e-mail: dnz13energodar@gmail.com

Маленька дитина зустрічається з незнайомими ситуаціями, людьми, явищами, предметами, які викликають у неї почуття невпевненості, страху та тривоги. Такі ж почуття дитина переживає при вступі до дитячого садка, життя в якому регулюється певними правилами.
Уважність, повагу, чутливість, довіру у взаєминах знаходить дитина в наших стінах. Взаємовідносини та спілкування педагогів із дитиною будується на розумінні того, що кожна дитина має неповторну індивідуальність та здатна до неперервного розвитку. Таке спілкування є головним змістом особистісно-орієнтованого виховання в нашому дитячому садочку.

Ми розуміємо неповторність кожної дитини та турбуємося, щоб вона росла здоровою і розвивалася у відповідності до власного потенціалу.

/Files/images/7.jpg

Візитка на порталі ІСУО

Дякуємо EDUkIT за наш сайт!

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.