Ми запрошуємо Вас до спілкування. Якщо у Вас виникли питання або Ви хочете внести пропозицію, висловити побажання - залишайте свої коментарі і ми обов’язково Вам відповімо.

/Files/images/чат-общение.jpg

Шановні відвідувачі сайту!

Інформуємо вас про те, що відповідно до частини шостої статті 5 Закону України “Про звернення громадян” письмове звернення надсилається поштою або передається громадянином до відповідного органу, установи особисто чи через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. Письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення). Отже, електронне звернення є різновидом письмового звернення.

Водночас звертаємо вашу увагу на те, що згідно з частиною сьомою статті 5 Закону України “Про звернення громадян” у зверненні громадянина має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати*.В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надісланні електронного звернення не вимагається.

  • відповідно до визначення, наведеного в Юридичній енциклопедії, підписвизначається як “графічний начерк, який означає особу його виконавця іздійснюється нею з метою посвідчення документа або підтвердження відомостей, що містяться у док-ті й свідчать про певне відношення до них того, хто розписується” (Юридична енциклопедія; В 6 т./ Редкол.: Ю70 Ю.С. Шемшученко (голова редкол.) та ін. – К.: “Укр. енцикл.”, 1998. ISBN 966-7492-00-1), а згідно з Великим тлумачним словником української мови підпис – це “прізвище або ініціали, написані власноруч під текстом, малюнком, картиною і т. ін., як свідчення авторства або підтвердження чого-небудь” (7-е видання: Великий тлумачний словник української мови (з Дод., допов. На CD)/Уклад. і голов. Ред.

В.Т. Бусел – К.: Ірпінь: ВТФ “Перун”, 2009 – 1736 с.: іл. – ISBN 966-569-013-2).

З урахуванням викладеного підпис громадянина в електронному зверненні може бути відсканованим, сфотографованим тощо. Звичайно опрацьовуються електронні звернення громадян, підписані з застосуванням електронного цифрового підпису.

Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, відповідно до частини восьмої статті 5 Закону України «Про звернення громадян» буде повернуто вам із відповідними роз’ясненнями не пізніш як через десять днів від дня його надходження.

Адреса для звернення громадян:

Письмові звернення:

вул. Лісова, 17 м. Енергодар, Запорізька область, 71500,

тел. (06139) 3-22-45

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) “ЗОЛОТА РИБКА” № 13 (ДНЗ № 13)

Можна використовувати:

електронну поштову адресу е-mаil: dnz13energodar@gmail.com

В електронному зверненні обов`язково має бути зазначено: прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина, суть порушеного питання, дата

У розділі "ПИТАННЯ? ВІДПОВІДЬ!" - задати питання і отримати відповідь.
У розділі "ГОСТЬОВА КНИГА" - залишити свої побажання.

Також Ви маєте можливість подати електронне звернення ТУТ

Кiлькiсть переглядiв: 1060

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.