/Files/images/7.jpg Педагогічний колектив садочка пишається створенням предметно-розвивального середовища кожної групи, яка має свою назву це: «Берізка», «Горобинонька», «Гномики», «Віночок», «Зірочка», «Казка», «Ромашка», «Барвіночки», «Іграшки», «Сонечко» та свій оригінальний дизайн. Працюючи над проблемою соціально-емоційного розвитку дитини та формування здорового способу життя у дітей, педагоги створили умови у групах, які дозволяють ефективно вирішувати ці завдання. На кожній віковій групі працюють кваліфіковані педагоги і дбайливі помічники. Кожна група має свій напрям роботи направлений на всебічний розвиток особистості дитини.

Для оформлення дизайну груп використовується гама теплих та спокійних відтінків. Відтворюючи назву своєї групи в кожній роздягальні використана атрибутика в оформлені, що сприяє формуванню у дітей почуття приналежності до своєї групи та дитячого колективу. В кожній групі середовище розділено на центри та куточки за видами діяльності дітей, охоплюючи сфери «Я сам»,«Природа»,«Люди»,« Культура». Це фізкультурні, музичні, ігрові куточки, центри творчості та розвивальних ігор, живі куточки з різноманітними кімнатними рослинами, сенсорні столи та ширми для театральної діяльності малюків.

Зонування у групах передбачає надання можливості дітям займатися відповідно до своїх бажань та потреб одночасно різними видами діяльності, не заважаючи одне одному. Обладнані у кожній групі зон для ряження дітей дозволяє кожній дитині пережити різні емоційні стани, вчитися управляти своїм відчуттям, розуміти психологічні стани однолітків та оточуючих дорослих. Тільки зацікавленість сприяє розвитку емоційної сфери.

Особливу увагу вихователі кожної групи приділили створення куточків настрою, які виконані у авторському дизайні, також у кожній групі обладнані куточки для усамітнення малюків. Розширюючи ігрове середовище, майже в кожній групі, створені умови для розгортання сюжетно - рольових ігор з використанням ігрових куточків у спальні, що дозволяє дитині усамітниться або грати невеличкими групками.

Родзинкою кожної групи є створення валеологічних куточків, які сприяють розвитку власного «Я» дитини. Творчими педагогами в групах виготовлено багато наочного матеріалу, який зберігається у шафах, що дає можливість його щоденного використання.рибка

Використання сучасних дизайнерських рішень в оформленні вікон, в деяких групах, та меблів-трансформерів використовуються з метою поліпшення емоційного стану дитини та створення затишку у цих групах.

Кiлькiсть переглядiв: 956

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.