ІІ молодша група №12 "ГОРОБИНОНЬКА"

/Files/images/gr12/Рисунок4.png

/Files/images/pedagogi_foto/41.jpgБуркан Анастасія Ігорівна /Files/images/pedagogi_foto/44.jpgЯресько Галина Петрівна /Files/images/pedagogi_foto/12IMG-f0b9ea3c89bd8104ad725e44deff2581-V.jpgЮношева Тамара Олександрівна

Освітньо – виховний процес у групі здійснюють:

Вихователі:

Яресько Галина Петрівна — спеціаліст, педагогічне звання "Вихователь-методист", педагогічний стаж - 41 рік, нагороджена грамотою МОН України.
Буркан Анастасія Ігорівна - спеціаліст 2 категорії, педагогічний стаж - 6 років.

Помічник вихователя: Юношева Тамара Олександрівна.

Родзинкою групи є створення предметно-розвивального середовища наповненого різноманітними необхідними осередками для повноцінного розвитку та гри динини. А саме: куточок приналежності та настрою, сюжетно-рольових ігор, театральної, музичної, самостійної художньої діяльності, природничий куточок, осередок для експериментально-пошукової діяльності, розвиваючих ігор та багато інших.

Напрямок роботи групи: соціально-емоційний розвиток дошкільників

Соціально-емоційний розвиток дітей включає в себе наступні частини - "мій садок", "моя сім'я" і саме "Я". Діти полюбляють заняття "Абетка спілкування" на яких малята знайомляться з правилами групи, сімейного буття а також розвивають своє маленьке, але таке важливе "Я". Педагоги тісно співпрацюють з батьками вихованців і разом працюють над закладанням основ компетентності дитини, що передбачає формування цілісної картини світу, як життєвого орієнтира, розширення та поглиблення досвіду, завдяки якому дитина розвʼязує проблеми, виявляє гнучкість дій, активно та ефективно, приймає свідоме рішення, задовольняє свої соціальні та індивідуальні потреби, проявляє базові якості особистості, досягає успіху в різних видах діяльності.

Розклад занять на 2020 - 2021 навчальний рік
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятниця

/Files/images/gr12/12изображение_viber_2019-09-12_18-35-08.jpg/Files/images/gr12/12изображение_viber_2019-10-10_14-26-26.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 390

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.