І молодша група №9 "ГНОМИКИ"

/Files/images/gr9/103-2.jpg

/Files/images/pedagogi_foto/26.jpgКожан Анастасія Іванівна /Files/images/pedagogi_foto/5.jpgСтуденікіна Валентина Олександрівна

Освітньо – виховний процес у групі здійснюють:

Вихователь: Кожан Анастасія Іванівна - спеціаліст, педагогічний стаж 8 років

Помічник вихователя: Студенікіна Валентина Олександрівна

Родзинкою групи є створення предметно-розвивального середовища наповненого різноманітними необхідними осередками для повноцінного розвитку та гри динини. А саме: куточок приналежності та настрою, сюжетно-рольових ігор, театральної, музичної, самостійної художньої діяльності, природничий куточок, осередок для експериментально-пошукової діяльності, розвиваючих, дидактичних, настільно-друкованих ігор та багато іншого.

Напрямок роботи групи: соціально-емоційний розвиток дошкільників

У групі педагоги звертають увагу на достоїнства дитини і вірять в їх можливості. А також вчать дітей вірити в себе і здобувати перемогу. Творчі вихователі вміло створюють атмосферу емоційного комфорту для кожної дитини, приділяють увагу формуванню почуття психологічної захищеності у дітей і позитивної самооцінки. Використовуючи в роботі різноманітні форми та інноваційні прийоми, педагоги зуміли налагодити тісний контакт з батьками своїх вихованців, що в свою чергу допомагає їм вирішувати питання виховання і навчання дошкільнят.

Розклад занять на 2020 - 2021 навчальний рік
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятниця


/Files/images/gr9/68781312_871287566576256_2597380656212213760_n.jpgМи - маленькі українці!

старша група №9 "Гномики" Краща групова кімната 2019

Кiлькiсть переглядiв: 371

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.