До уваги батьків!

Згідно рішення виконавчого комітету від 17.09.2020 № 225 "Про організацію харчування в закладах освіти у 2021 році"

З 01.01.2021 року вартість одного дня харчування однієї дитини становить:

- переддошкільні (ясельні) групи: 38,90 грн.

- дошкільні групи: 54,47 грн.

Батьківська плата складає 50% від вартості харчування, 50 % кошти загального фонду місцевого бюджету.

Перелік документів для оформлення пільгового харчування :

(згідно рішення виконавчого комітету від 19.09.2019 № 253 «Про організацію харчування в закладах освіти»)

  1. Діти – сироти та діти, позбавлені батьківського піклування:- виписка рішення про опікунство (копія);- свідоцтво про народження дитини (копія).
  2. Діти, які згідно з витягом з протоколу психолого - медико - педагогічної комісії, висновком інклюзивно-ресурсного центру потребують корекції розумового та фізичного розвитку:

- витяг з протоколу діагностичного засідання ІРЦ (копія);- свідоцтво про народження дитини (копія).

  1. Діти з інвалідністю:- медичний висновок на дитину – інваліда (копія);- свідоцтво про народження дитини (копія).
  2. Діти із малозабезпечених сімей:- довідка з управління праці та соціального захисту населення (оригінал);- свідоцтво про народження дитини (копія).
  3. Діти із багатодітних сімей:

- посвідчення батьків багатодітної сім’ї або тимчасова довідка батьків з багатодітної сім'ї (копія);

- свідоцтво про народження дитини (копія).

  1. Діти з родин внутрішньо переміщених осіб чи діти, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів:

- довідка про взяття на облік особи, переміщеної з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції (копія);- довідка з Енергодарського центра зайнятості або довідка з місця роботи (оригінал);- свідоцтво про народження дитини (копія).

  1. Діти із сімей військовослужбовців – учасників бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і безпосередньо беруть участь у антитерористичній операції, забезпеченні її проведення чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсіч і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення:

- посвідчення учасника бойових дій (копія) або

- довідка про безпосередню участь в антитерористичної операції, забезпечені її проведення і захисті незалежності, суверенітет та територіальну цілісність України (копія) або

- довідка з військової частини, що учасник на даний момент перебуває в зоні антитерористичної операції (оригінал)

- свідоцтво про народження дитини (копія).

  1. Діти із сімей загиблих військовослужбовців – учасників бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь у антитерористичній операції, забезпеченні її проведення:

- довідка члена сім'ї загиблого (копія);

- свідоцтво про народження дитини (копія).

Шановні батьки!

Розмір плати для батьків за перебування дітей в закладах дошкільної освіти міста встановлюється засновником (власником, уповноваженим органом), відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 21.11.2002 №667 “Про затвердження Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних та комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах” (http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0953-02 ), статті 30 Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” (http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/796-12 ) ст. 10, 15 Закону України про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту (http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/3551-12).

Для оформлення пільгової плати Вам необхідно звернутися до управління освіти за адресою пр. Будівельників, 21 для подання особистої заяви. При собі необхідно мати оригінали та копії документів, підтверджуючих особу заявника та дитини, а також статус для отримання пільг. Документи приймаються в каб.4 за наступним режимом роботи:

понеділок - четвер: 08.00 - 16.45

п'ятниця: 08.00 - 15.30

обідня перерва 12.00 - 13.00

Плату за харчування потрібно вносити щомісяця, не пізніше 20 числа поточного місяця, за який вноситься плата. Батьки сплачують лише за дні відвідування дитиною дошкільного закладу. У разі несплати без поважних причин батьками, або особами, які їх замінюють, плати за харчування протягом двох місяців таку дитину можна відрахувати з ДНЗ (абз. 4 п.12 “Положення про дошкільний заклад” №305).

Якщо батьки несвоєчасно поновили документи про свій статус, або надали їх через декілька місяців після необхідного терміну, за цей період вони мають оплатити харчування дитини в ДНЗ в повному обсязі. Можливість звільнення від плати “заднім числом”, тобто зробити перерахунок за прострочений період, чинними нормативними документами не передбачена. Звільнення від плати за харчування відбувається з моменту подачі відповідних документів.

За додатковими поясненнями звертайтеся до директора ДНЗ, який відвідує дитина.

Кiлькiсть переглядiв: 2667

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.