Правила для батьків вихованців (осіб які їх замінюють) щодо виконання протиепідемічних заходів у дошкільному навчальному закладі №13 на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19)

Шановні батьки!

Незабаром наш дошкільний заклад розпочне свою роботу, тож будьте ласкаві дотримуватися необхідних правилпротиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти, який здійснюється відповідно до вимог наказу Міністерства охорони здоров'я України від 24 березня 2016 року № 234 «Про затвердження Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів», наказу Міністерства охорони здоров'я України та Міністерства освіти і науки України від 17 квітня 2006 року № 298/227 «Про затвердження Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах» та з урахуванням тимчасових рекомендацій затверджених Постановою КМУ від № , спрямованих на запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби - СОVID-19.

1.Діти приймаються до закладу при наявності довідки про епідеміологічне оточення від сімейного лікаря та результатів СЕС на я/г (отримати довідку від сімейного лікаря про стан здоров'я та епідеміологічне оточення дитини. Для отримання даної довідки Вам необхідно попередньо записатись на прийом до сімейного лікаря, з яким заключена декларація. Для запису телефонуйте медичній сестрі лікаря в години роботи. До визначеного часу прийому у сімейного лікаря пройти дослідження на ентеробіоз (зішкріб з періанальних складок) в баклабораторії ВП “Енергодарський міжміськрайонний відділ “Запорізький ОЛЦ МОЗ України” ( далі - СЕС). Щоб отримати цю довідку (результати досліджень) необхідно взяти рахунок на оплату дослідження на ентеробіоз (зішкріб) у головного бухгалтера СЕС, оплатити та з квитанцією і дитиною підійти з 07 год. 30 хв. до 12 год. 00 хв. до баклабораторії, здати аналізи і отримати результати досліджень (довідку). Дану довідку необхідно надати сімейному лікарю при прийомі. Звертаємо увагу, що ця довідка ВП “Енергодарський міжміськрайонний відділ “Запорізький ОЛЦ МОЗ України” (колишня СЕС) дійсна впродовж 10 днів. Отримавши довідку від сімейного лікаря зателефонувати до закладу дошкільної освіти (вихователю групи), повідомити про дату виходу дитини до закладу.

2.Ранковий прийом здійснюється з 6.00 до 7.00 через один вхід, через калитку, яка знаходиться зі сторони будинку по вул. Лісова, буд. 15. (ворота зі сторони вул.Набережна, буд.26 будуть зачинені) Після 7.00 діти до закладу не приймаються. Під час проведення ранкового температурного скринінгу Вас та вашої дитини віддати довідки від сімейного лікаря та результатів досліджень медичному працівнику, який проводить температурний скринінг.

3. Щодня медична сестра проводить початковий температурний скринінг дітей при вході у заклад та кожні 4 години (поточний) з занесенням показників у відповідний журнал. Під час очікування проведення температурного скринінгу та перебуваючи на території закладу Ви маєте дотримуватись дистанції та бути в респіраторі або захисній масці (у тому числі саморобній), так, щоб були покриті ніс та рот та гумових рукавичках. У разі відсутності індивідуальних захисних засобів Вам не проведуть температурний скринінг, відповідно не допустять дитину до закладу.

4. Діти, в яких виявлено температуру тіла понад 37,2 °С або ознаки респіраторних захворювань (соплі, кашель та ін.):

- при проведенні початкового температурного скринінгу - не допускаються до відвідування;

- при поточному скринінгу - ізолюються з відповідним інформуванням медичного працівника та батьків.

5. Ранковий прийом дітей усіх вікових груп до дошкільного навчального закладу проводить вихователь групи на території закладу (ігровому майданчику) за межами його будівлі. Після дозволу медичних працівників Ви повинні довести дитину до ігрового майданчика групи, дотримуючись соціальної дистанції між іншими особами. Передати дитину вихователю, повідомити про результати температурного скринінгу дитини, віддати особисті речі дитини та якомога швидше вийти за територію закладу. Просимо Вас надавати правдиву інформацію про стан здоров'я своєї дитини, а за необхідності - інших членів родини.

6. Під час несприятливих погодних умовах та зниження температури атмосферного повітря Вам необхідно:

• в ранковий час після проведеного температурного скринінгу на вході до закладу довести дитину до окремого входу групи за визначеним маршрутом дотримуючись дистанції та передати дитину вихователю на ганку;

• у вечірній час необхідно зателефонувати вихователю та за визначеним маршрутом дотримуючись дистанції підійти до ганку групи та чекати дитину, яку приведе вихователь або помічник вихователя.

7. Батьки та супроводжуючі особи повинні одягати респіратор або захисну маску (у тому числі саморобну), так, щоб були покриті ніс та рот. Очікування на території повинно бути обмежено.

8. Батькам та супроводжуючим особам категорично забороняється заходити до (будь-яких приміщень закладу) в тому числі і до групових приміщень. Забирати дитину можна у визначений закладом час і лише на ігровому майданчику. У разі відсутності у Вас індивідуальних захисних засобів Ви не можете зайти на територію закладу, відповідно не зможете забрати дитину особисто. Особистий прийом батьків (осіб, які їх замінюють) вихованців адміністрація закладу здійснює за попереднім записом (за номером телефону 6-33-29).

9. Всі протиепідемічні заходи, спрямовані на захист дітей (термометрія, миття рук, навчання правилам етикету кашлю тощо) проводяться в ігровій формі та за особистим прикладом працівників закладу.

10. Батьки або супроводжуючі особи віком від 18 років можуть забрати дітей з ігрового майданчика з 16.15. (Як виняток: якщо необхідно забрати дитину раніше - помічник вихователя виведе вашу дитину до дверей входу з вулиці за попередньою домовленістю). В групу вхід заборонено. Дана ситуація не може мати систематичний характер.

11. У разі порушення Вами даного алгоритму Вашу дитину не допускатимуть до відвідування закладу. Адміністрація має право викликати поліцію у разі порушення Вами протиепідемічних заходів, які впроваджуються для ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби COVID-19.Якщо батьки залишають дитину вдома з будь-якої причини - про відсутність обов'язково треба попередити вихователя.

12. Після хвороби прийом дитини в заклад здійснюється при наявності довідки від сімейного лікаря.

13. Проведення масових заходів (вистав, свят, концертів) за участі дітей з більш, ніж однієї групи та за присутності глядачів (відвідувачів) заборонено.

джерело

Кiлькiсть переглядiв: 146

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.