Гурткова робота за 2020-2021 навчальний рік

Гурткова робота в дошкільному закладі є популярною формою організації життєдіяльності і становить невід’ємну частину освітнього процесу. Вона розглядається як ефективний шлях формування життєвої компетентної, творчої спрямованості та розвитку креативності.

Кожен малюк прагне до творчості і руху. Вона приносить дітям радість, впевненість у собі, допомагає пізнавати себе і світ навколо. Наш дитячий садок допомагає кожній дитині виявити і розкрити свої здібності, дізнатися багато нового, а також швидше розвиватися і рости здоровими. Для цього в дитячому садку організовано гурткову роботу. Заняття в гуртках дозволяють дитині розкритися, а батькам побачити весь спектр її справжніх можливостей і сферу майбутніх інтересів.

Керівники гуртків поставили перед собою мету: створювати умови для самореалізації вихованців, розвивати розумові, економічні, творчі, креативні здібності та збереження здоров’я дошкільнят.

Протягом 2020-2021 навчального року в дошкільному навчальному закладі №13 «Золота рибка» для дітей середнього та старшого дошкільного віку працювали наступні гуртки:

(натиснувши на гіперпосилання, ви маєте можливість переглянути, як було організовано роботу гуртків впродовж року)

- з розвитку творчих здібностей «Фантазери». Керівники Поліщук Т.Г. та Скачок С.В.
переглянути відео середньої групи
переглянути відео старшої групи

Гурток "Фантазери" середній дошкільний вік ФАНТАЗЕРИ СТАРША ГРУПА

- гурток ЛФК (лікувальної фізкультури) «Малятко - здоров'ятко» метою якого є профілактика плоскостопості та сколіозу. Керівник Гордієнко Т.В.

Днз 13 Гурткова робота 2021

- гурток "Казки гнома-економа", заняття якого сприяють логіко-математичному мисленню та економічному, соціальному розвитку дітей, готують дітей до навчання у школі та адаптують до соціальних умов життя. Керівник Мельник В.В.

Середня група гурток "Казки гнома Економа" 2020-2021н.р.

Старша група гурток "Казки гнома Економа" 2020-2021н.р.

- гурток з навчання англійської мови "KIDDI", заняття якого прищеплюють дітям бажання вивчати англійську мову, накопичити базовий словниковий запас та підвищити ефективність навчання в школі (підготовка до вивчення англійської мови на наступному етапі навчання).

Гурток "KIDDI" 20-21 н.р.

- гурток «Веселкова музикотерапія». Керівник Лень О.Л.

Гурток Веселкова Музикотерапія 20-21н.р.

- логопедичний гурток для дітей середнього дошкільного віку «Звуковичок» направлений на профілактику і своєчасну корекцію мовних порушень у дошкільників. Керівник Коршун Т.В.

Логопедичний гурток "Звуковичок" 20-21 н.р.

Чекаємо малят у новому навчальному році!

Кiлькiсть переглядiв: 49

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.