Звіт про проведення Місячника безпеки життєдільності в ДНЗ№13 в 2021р.

Відповідно до наказу управління освітита наказу ДНЗ№13 "Про проведення Дня цивільного захисту, Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності та Місячника безпеки дитини в 2021-2022н.р".в ДНЗ №13 з 01.11.2021 по 30.11.2021 було організовано Місячник безпеки життєдіяльності. Робота в закладі була організована у трьох напрямах - з працівниками, батьками вихованців та дітьми. Впродовж визначеного терміну організована низка заходів з якими детально ви можете ознайомитися за посиланням

З працівниками та батьками вихованців проведено консультативну роботу, підготовлено наочні та дидактичні матеріали, оновлено та поповнено куточки безпеки в ДНЗ, тощо.

З метою профілактики травматизму, виховання поважного ставлення до безпеки людини та навчання дітей безпеці життєдіяльності в соціумі та природі педагогами ДНЗ№13 було проведено освітню роботу з навчання дошкільників основним правилам безпечної поведінки. Організовано освітню роботу дітьми за наступними темами:

- «Дитина серед людей. Предмети навколо нас»

- «Вогонь – друг, вогонь – ворог»

- «Безпечні та небезпечні вулиці та дороги»

- «Природа – друг, коли ти її добре знаєш»

Проведено бесіди з переглядом презентацій, мультфільмів, відеороликів щодо здорового способу життя та безпеки життєдіяльності дітей. Організовано тематичні заняття, розваги та ігрова діяльністьза темою охорони здоров’я та безпеки життєдіяльності.

Фото проведених заходів представлені за посиланням http://surl.li/awuwv

Кiлькiсть переглядiв: 26

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.