FacebookПідписатися на RSS

АТРИБУТИКА

З – знаннями
О - оволодіють
Л - любов’ю
О – оточені
Т- талановиті,
А – активні,
Р –розумні, різні, розвинені,
И – і
Б – бажані,
К – кмітливі та креативні
А – ангельські малята.

Для кожної родини своя дитина – це самий найдорожчий, самий улюблений скарб на землі. А здійснення мрій дитини дуже важливий чинник для батьків. Тож створюючи емблему садочка «Золота рибка» ми заклали образ дитинства у вигляді золотої рибки, яка височить над хвилями бурхливого життя дорослих на фоні сонячних променів, які символізують собою життя «Золотої рибки» теплим і затишним. Вода, як символ життєдайності, наповнює дитинство краплинами радості та життєвою енергією, що дає можливість творчо самореалізуватися дитині та успішно перейти із дошкільного закладу у світ шкільного життя. Веселка у сонячних променях – це символ освітнього процесу, який відтворено у семи кольорах, семи лініях розвитку дитини:

/Files/images/7.jpgЕмблема дошкільного навчального закладу №13 "Золота рибка"Червоний колір – фізичний розвиток,

Жовтогарячий колір - соціально – моральний,

Жовтий колір - пізнавальний,

Зелений колір – мовленєвий,

Блакитний колір – творчий (креативний),

Фіолетовий колір – емоційно – цілісний.

Розгорнуті руки батьків та педагогів є опорою для малят, які впевнені в любові, захисті, ніжності дорослих.

Прапор

/Files/images/флаг1.jpgПрапор дошкільного навчального закладу №13 "Золота рибка"

Розмір прапора: 90 – 60 см. Фотопапір ламінований.

Основний колір прапора яскраво – синій символізує життєвий простір дитини, здоров’я, мир та впевненість. Біла хвиляста лінія, яка розташована вертикально з лівого боку – це символ чистої дитячої душі, яку ми, дорослі, вчимо бути здатною сприймати життя таким яким воно є. В середині прапора – «Золота рибка» - образ дитинства, яка ніжиться в променях сонячного тепла і світла – символу затишку, задоволеності та емоційного спокою.

Логотип

/Files/images/логотип.jpgКожен малюк завжди прагне бути разом з дорослою людиною, відчувати захист та підтримку, ділитися своїми радощами, а іноді і невдачами, своїми дитячими досягненнями. Однією з задач нашого садка є створення емоційного комфорту та затишку у приміщенні садка, відтворюючи наближену модель сімейних, теплих, довірливих стосунків між дорослими та дітьми. Тому обираючи логотип нашого ДНЗ «Золота рибка» ми заклали принцип успіху взаємодії дитини та дорослого: «Завжди з дитиною разом»

Девіз

«Якість, надійність, яким довіряють»

Співпрацюючи з батьками наші зусилля спрямовані на те, що все що ми робимо , ми робимо для дітей, з високим рівнем професійності та якості.

Гімн дитячого садка.

/Files/images/ноти до гімну.jpg1. Может западней, может восточней.

От больших Запорожских дорог

Точно бус изумрудных цепочка

Островок, островок, островок.

В каждой группе живут ребятишки,

Непоседливый славный народ.

Мы не любим скучать ни минуты,

С нами вместе веселье живёт.

Припев:

Этот остров – детский сад,

Здесь полным полно ребят.

(Любят игры, любят шутки,

Не скучают ни минутки.) 2 раза

2. Чудо острова нету на карте!

Но на острове дружно живём.

И наш остров весёлый, с любовью

«Золотою мы рыбкой зовём».

А живут здесь девчонки, мальчишки:

Шаловливый весёлый народ.

Все кто любит играть, веселиться

С нами вместе пускай запоёт.

ДИЗАЙН

Сучасний дитячий садок –це друга домівка дитини, в якій вона проводить багато часу разом із своїми однолітками, тому підбір меблів, іграшок та обладнання базується на принципах сьогодення з урахуванням новітніх тенденцій дизайну.

/Files/images/dizayn/DSC_0135.JPGКаравеллаСтворюючи матеріально-технічну базу садочка, ми дотримуємося принципу функціональності та гармонії, естетичності та доступності. Всі зусилля направлені на дитину, її безпечне перебування у садку, та емоційне благополуччя. Постійно змінюючи предметно-розвивальне середовище ми прагнемо звернути увагу малюка на багатофункціональні можливості змін простору в якому він знаходиться, на можливість вільно пересуватись у цьому просторі, відчуваючи свою чинність у своєму «домі». В холі першого поверху відтворена природа у різні пори року, гармонійно поєднуючись з морським пейзажем, центром композиції якого є каравела з вітрилами, як заклик «Вперед», вказуючи напрям руху у цікавий світ дитинства з його можливостями та непосредственностью.

Весь дизайн нашого садка відтворює атмосферу затишку та емоційного комфорту. Підкреслюючи назву садочку «Золота рибка» оформлення холів гармонійно передає морську тематику та підводні краєвиди, які оформлені в ніжних блакитно-аквамаринових тонах з використанням різних технік дизайну. /Files/images/dizayn/DSC_0140.JPGДизайн холів

Оригінальною технікою оформлені стіни біля сходів, відображаючи три стихії: землі, води та повітря на яких розташовані рамочки, в котрих розміщуються чудові дитячі роботи з малювання та аплікацій. Кожний малюк впевнений що тут обов’язково будуть і його роботи. /Files/images/dizayn/DSC_0145.JPG/Files/images/dizayn/DSC_0136.JPG

Основний принцип оформлення дизайну є гармонійне поєднання кольорової гамми та відтворення у дизайні назви садочка, поєднання різних технік для створення емоційного спокою у приміщенні та формування у дітей почуття приналежності до дитячого закладу.

У холі другого поверху розташований великий акваріум з рибками, який підкреслює тематику дизайну та приваблює малюків своїми морськими мешканцями. Діти з великим інтересом спостерігають за рибками разом з вихователями та батьками./Files/images/dizayn/DSC_0137.JPG/Files/images/dizayn/DSC_0138.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 1438