/Files/images/вчимося жити разом.jpg

ДНЗ№13 "Золота рибка" бере участь у реалізації спільного проекту «Вчимося жити разом" , яка реалізується з Громадською організацією Дитячий фонд "Здоров'я через освіту" спільно з Європейським Союзом та Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), у рамках ініціативи Європейського Союзу "Діти світу". Лист Міністерства освіти і науки України від 22.08.2016 №2 / 2-14-1605-16 "Про реалізацію проекту "Вчимося жити разом" у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах в 2016 році"

Основною метою проекту є сприяння адаптації тимчасово переміщених дітей і підлітків у приймаючих громадах навколо зони конфлікту на сході України через розвиток життєвих навичок і надання психологічної та соціальної підтримки дітям і підліткам, що постраждали в результаті конфлікту в Україні.

В рамках проекту педагогічні працівники за допомогою інноваційних методик будуть створювати сприятливу психологічну атмосферу і розвивати у вихованців та учнів життєві навички, які підвищують у дітей стійкість у складних життєвих обставинах, що сприяють їх адаптації в нових навчальних закладах.

Проект починається у листопаді 2016 року.

Реалізація пректу:

 1. 25 - 27 жовтня 2016 року - участь у тренінгах педагогів тренерів (дивитись ТУТ)
 2. 16 листопада 2016 року - перше заняття у середній групі №1 "Берізка" провела вихователь Ніколаєва К.Ю. (дивитись ТУТ)
 3. 22 листопада 2016 року - перше заняття у старшій групі №9 "Гномики" провела вихователь Приймак І.М. (дивитись ТУТ)
 4. 23 листопада 2016 року - друге заняття у середній групі №1 "Берізка" провела вихователь Сідєльнікова Н.П. (дивитись ТУТ)
 5. 24 листопада 2016 року - перше заняття у старшій групі №12 "Горобинонька" провела вихователь Яресько Г.П. (дивитись ТУТ)
 6. 28 листопада 2016 року - друге заняття у старшій групі №9 "Гномики" провела вихователь Приймак І.М. (дивитись ТУТ)
 7. 30 листопада 2016 року - третє заняття у середній групі №1 "Берізка" провела вихователь Ніколаєва К.Ю. (дивитись ТУТ)
 8. 1 грудня 2016 року - друге заняття у старшій групі №12 "Горобинонька" провела вихователь Яресько Г.П. (дивитись ТУТ)
 9. 5 грудня 2016 року - третє заняття у старшій групі№9 "Гномики" провела вихователь Желтоухова І.В. (дивитись ТУТ)
 10. 7 грудня 2016 року - четверте заняття у середній групі №1 "Берізка" провела вихователь Сідєльнікова Н.П. (дивитись ТУТ)
 11. 8 грудня 2016 року - третє заняття у старшій групі №12 "Горобинонька" провела вихователь Яресько Г.П. (дивитись ТУТ)
 12. 12 грудня 2016 року - четверте заняття у старшій групі №9 "Гномики" провела вихователь Желтоухова І.В. (дивитись ТУТ)
 13. 16 грудня 2016 року - четверте заняття у старшій групі №12 "Горобинонька" провела вихователь Яресько Г.П. (дивитись ТУТ)

Відповідальний за реалізацію проекту у нашому закладі - практичний психолог і соціальний педагог Юрасова Тетяна Анатоліївна.

Координатор проекту в місті Енергодар - середа Тетяна Іванівна методист НМЦ.

Регіональний координатор - Байєр Ольга Миколаївна завідувач кафедри дошкільної освіти ЗОІППО, кандидат психологічних наук, доцент, член Асоціації психолінґвістів України

Ресурсні портали проекту:

www.autta.org.ua - Портал превентивної освіти; матеріали за проектом (програми розвитку, методичні посібники та додаткові матеріали)

www.helte.org.ua - Дитячий фонд "Здоров'я через освіту"

www.wordshelp.com.ua - Всеукраїнська акція "Слова допомагають" і цей сайт - це своєрідна підказка дорослим, як поводити себе з такими дітьми та які їм слова говорити. Адже для того, щоб допомогти, часом потрібно так мало: просто сказати щось тепле. Саме тому на цьому сайті ми збираємо слова підтримки, щоб дітки знову почали з надією дивитися в майбутнє. А відео з історіями про ведмедика, які можна переглянути тут, допоможуть більше дізнатися про особливості переживання стресу.Якщо ви бачите його ознаки у знайомій вам дитині, спробуйте використати силу слова та здобутих знань. За потреби, також ви можете зв'язатися зі спеціалістами гарячої лінії.

Кiлькiсть переглядiв: 504

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.