/Files/images/konki/17dc92e16b82e1dc005e4c8e2742d114.jpg Заходи, спрямовані на запобігання та протидію булінгу в ДНЗ №13 на 2019-2020 н.р.
/Files/images/konki/1367688272_flat-icons-10.jpg
Порядок подання та розгляду (з дотриманням конфіденційності) заяв про випадки булінгу (цькування)

1. Учасники освітнього процесу подають заяву директору дошкільного закладу про випадки булінгу по відношенню до дитини або будь-якого іншого учасника освітнього процесу.

2. Директор дошкільного закладу розглядає заяву в день її подання та видає наказ про проведення розслідування.

3. Директор дошкільного закладу для прийняття рішення за результатами розслідування створює наказом Комісію з розгляду випадків булінгу (цькування) та скликає її засідання. До складу Комісії входять директор дошкільного закладу, педагогічні працівники (у тому числі психолог), батьки постраждалого та булера для прийняття рішення за результатами розслідування та виконання відповідних заходів реагування.

4. Проводиться повне та неупереджене розслідування щодо випадків булінгу (цькування) з залученням осіб від яких отримали інформацію.

5. Рішення Комісії реєструється в окремому журналі, зберігається в паперовому вигляді з оригіналами підписів всіх членів Комісії.

6. Потерпілий чи його законний представник також можуть звернутися відразу до уповноважених підрозділів органів Національної поліції України (ювенальна поліція) та Служб у справах дітей з повідомленням про випадки булінгу (цькування).

/Files/images/konki/1367688272_flat-icons-10.jpg
Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування) та відповідальність осіб, причетних до булінгу

1. Директор дошкільного закладу має розглянути звернення у встановленому порядку.

2. Директор дошкільного закладу створює комісію з розгляду випадків булінгу, яка з’ясовує обставини булінгу.

3. Якщо комісія визнала, що це був булінг, а не одноразовий конфлікт, то директор ліцею повідомляє уповноважені підрозділи органів Національної поліції України та Службу у справах дітей.

/Files/images/konki/word_logo-300x300.png Зразок заяви звернення
Особи, які за результатами розслідування є причетними до булінгу, несуть відповідальність відповідно до частини другої статті 13 (вчинення правопорушень за статтею 1734) Кодексу України про адміністративні правопорушення.
/Files/images/konki/word_logo-300x300.png
Права та обов’язки учасників освітнього процесу стосовно протидії та запобігання булінгу (цькуванню)

/Files/images/dpns/plakat_stop_buling.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 325

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.