FacebookПідписатися на RSS

/Files/images/VG13r4EMccw.jpg
Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати

/Files/images/konki/17dc92e16b82e1dc005e4c8e2742d114.jpg НАКАЗ про платні послуги в днз№13 на 2021-2022 н.р.
/Files/images/konki/1367688272_flat-icons-10.jpg РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ на 2021 - 2022 н.р.

Перелік додаткових освітніх послуг які включено до варіативної частини та надаються за кошти бюджету:

/Files/images/ukrainoved/IMG_2450.JPGГурток з навчання основам народознавства засобами театральної діяльності дітей середнього та старшого дошкільного віку «В гостях у бабусі Натусі».

Керівник гуртка - Перекрест І.В. Методичне забезпечення - Програма гуртка з навчання основам народознавства засобами театральної діяльності дітей середнього та старшого дошкільного віку "В гостях у бабусі Настусі", затверджена науково-метдичною радою ЕНМЦ у червні 2019р.


Перелік додаткових освітніх послуг які надаються за кошти батьків:

/Files/images/adaptatsyna_grupa/мамина школа 1.jpg 1. Для дітей раннього віку організовано роботу адаптаційної групи короткотривалого перебування для дітей від 1.5 до 3 років разом із батьками «Мамина школа».

Керівник групи – Поліщук Тетяна Григорівна. Методичне забезпечення - Парціальна програма ДНЗ розвитку дітей раннього віку «Мамина школа» , затверджена науково-методичною радою Запорізького обласного інституту післядипломної освіти у червні 2020р.

/Files/images/dodatkov_osvtn_poslugi/Фантазери.jpg 2. Для дітей середнього та старшого дошкільного віку (від 4 до 6 років), що мають творчі здібності, організовано роботу гуртка з розвитку творчих здібностей засобами інтеграції художньої праці та анімації «Фантазери».

Керівник гуртка – Скачок Світлана Василівна. Заняття гуртка проводяться один раз на тиждень у студії зображувальної діяльності. Методичне забезпечення - Парціальна програма гуртка з інтегрованим курсом художньої праці та анімації «Фантазери» , затверджена науково-методичною радою Запорізького обласного інституту післядипломної освіти у вересні 2018р.

/Files/images/dodatkov_osvtn_poslugi/ЛФК.jpg 3. Для дітей середнього та старшого дошкільного віку (від 4 до 6 років), з метою профілактики плоскостопості та скаліозу, організовано роботу гуртка ЛФК (лікувальної фізкультури) «Малятко - здоров'ятко».

Керівник гуртка – Гордієнко Тетяна Валентинівна. Заняття проводяться один раз на тиждень в обладнаній спортивній залі. Методичне забезпечення - Парціальна програма ДНЗ освітньої роботи з дітьми дошкільного віку з профілактики плоскостопості та формування правильної постави «Малятко - здоров'ятко» , затверджена науково-методичною радою ЗОІППО у грудні 2019р.

/Files/images/krujok_gnom-ekonom/0_8c59c_687403d7_XL.png 4. Для дітей дошкільного віку, організовано роботу гуртка "Казки гнома-економа", заняття якого сприяють логіко-математичному мисленню та економічному, соціальному розвитку дітей, готують дітей до навчання у школі та адаптують до соціальних умов життя.

Керівник гуртка – Мельник Вікторія Віталіївна. Методичне забезпечення - Парціальна програма ДНЗ Парціальна програма «Економічна освіта змалку», затверджена науково-методичною радою НМЦ у червні 2019р.

/Files/images/KIDDI/IMG_1312.JPG 5. Для дітей середнього та старшого дошкільного віку, організовано заняття гуртка з навчання англійської мови "KIDDI", заняття якого прищеплюють дітям бажання вивчати англійську мову, накопичити базовий словниковий запас та підвищити ефективність навчання в школі (підготовка до вивчення англійської мови на наступному етапі навчання).

Керівник гуртка - Перекрест Ілона Валеріївна. Методичне забезпечення - Парціальна програма ДНЗ з навчання англійської мови дітей середнього та старшого дошкільного віку «KIDDI», затверджена науково-методичною радою НМЦ у червні 2019р.

/Files/images/dodatkov_osvtn_poslugi/Веселкова музикотерапія.jpg 6. Для дітей середнього та старшого дошкільного віку, організовано заняття гуртка "Веселкова музикотерапія"

Керівник гуртка - музичний керівник Лень Олена Леонідівна. Методичне забезпечення - музично-оздоровча програма "Веселкова музикотерапія"

/Files/images/dodatkov_osvtn_poslugi/Звуковичок.jpg 7. Для дітей середнього дошкільного віку організовано заняття направлені на профілактику і своєчасну корекцію мовних порушень у дошкільників.

Керівник гуртка Коршун Тетяна Володимирівна вчитель-логопед. Методичне забезпечення - Програма логопедичного гуртка для дітей середнього дошкільного віку «Звуковичок», складено згідно з Базовим компонентом дошкільної освіти за освітньою лінією «Мовлення дитини». Укладач: Коршун Т.В., вчитель-логопед ДНЗ№13. Схвалена науково-методичною радою ЗОІППО у серпні 2020р.


Парціальні програми які узагальнено педагогічними працівниками ДНЗ № 13

Кiлькiсть переглядiв: 2497