FacebookПідписатися на RSS

Порядок подання та розгляду (з дотриманням конфіденційності) заяв про випадки булінгу (цькування)

/Files/images/bulng/порядок подання та розгляду заяв.jpg

/Files/images/konki/word_logo-300x300.png Зразок заяви звернення

1. Учасники освітнього процесу подають заяву директору дошкільного закладу про випадки булінгу по відношенню до дитини або будь-якого іншого учасника освітнього процесу.

2. Директор дошкільного закладу розглядає заяву в день її подання та видає наказ про проведення розслідування.

3. Директор дошкільного закладу для прийняття рішення за результатами розслідування створює наказом Комісію з розгляду випадків булінгу (цькування) та скликає її засідання. До складу Комісії входять директор дошкільного закладу, педагогічні працівники (у тому числі психолог), батьки постраждалого та булера для прийняття рішення за результатами розслідування та виконання відповідних заходів реагування.

4. Проводиться повне та неупереджене розслідування щодо випадків булінгу (цькування) з залученням осіб від яких отримали інформацію.

5. Рішення Комісії реєструється в окремому журналі, зберігається в паперовому вигляді з оригіналами підписів всіх членів Комісії.

6. Потерпілий чи його законний представник також можуть звернутися відразу до уповноважених підрозділів органів Національної поліції України (ювенальна поліція) та Служб у справах дітей з повідомленням про випадки булінгу (цькування).

Кiлькiсть переглядiв: 241