FacebookПідписатися на RSS

Інструктор з фізичного виховання Гордієнко Тетяна Валентинівна вітає Вас!

/Files/images/-_foto_pedagogv/изображение_viber_2020-05-05_18-54-03.jpgГордієнко Тетяна Валентинівна

У «Золотій рибці» приділяється велика увага здоров'язберігаючим технологіям, які спрямовані на вирішення найголовнішого завдання - зберегти, підтримати і зміцнити здоров'я дітей. Крім того серйозним завданням є і забезпечення максимально високого рівня реального здоров'я вихованців, виховання валеологічної культури для формування усвідомленого ставлення дитини до здоров'я і життя як власної, так і інших людей.

Успішне вирішення поставлених завдань в нашому дошкільному закладі проводитися в результаті комплексного використання всіх засобів фізичного виховання: раціональний режим, харчування, загартовування і руху: ранкова гімнастика, фізкультурні заняття, рухливі ігри, спортивні розваги та прогулянки, піші переходи та інше.

Консультації для батьків та педагогів

Електронне портфоліо інструктора з фізичної культури Гордієнко Т.В.

/Files/images/_ruh_zaradi_zdorovya_2019/DSC_0387.JPGРух заради здоров'я

/Files/images/sportivna_zala/IMG_5195.JPGдитячі тренажери /Files/photogallery/2513/IMG_5111 копия (1024x683).jpgЛісова олімпіада

РУХ - ЦЕ ЖИТТЯ!

ВІД РУХОВОЇ АКТИВНОСТІ ЗАЛЕЖИТЬ РОЗВИТОК ФІЗИЧНИХ ЯКОСТЕЙ ДИТИНИ, СТАН ЇЇ ЗДОРОВ'Я, ПРАЦЕЗДАТНІСТЬ, УСПІШНЕ ОСВОЄННЯ МАТЕРІАЛУ, ХОРОШИЙ НАСТРІЙ, ДОВГОЛІТТЯ.

Кiлькiсть переглядiв: 529