FacebookПідписатися на RSS

У дошкільному навчальному закладі "Золота рибка" вже багато років працює студія образотворчої діяльності "Творча майстерня", де діти на заняттях з малювання, ліплення, аплікації та ручної праці знайомляться з образотворчим мистецтвом і народними промислами. На заняттях дітям пропонується різний художній матеріал, вони навчаються різноманітним технікам і прийомам образотворчої діяльності.

/Files/images/-_foto_pedagogv/изображение_viber_2020-05-05_18-53-45.jpgПоліщук Тетяна Григорівна /Files/images/izo/Скачок (2).jpgСкачок Світлана Василівна

Працюють в ізостудії справжні майстри своєї справи - наша гордість - Поліщук Тетяна Григорівна спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання "Вихователь методист" та Скачок Світлана Василівна, яка має спеціальну освіту з навчання дітей образотворчій діяльності, спеціаліст має педагогічне звання "Вихователь методист". Далеко не кожен дошкільний заклад може похвалитися такими кадрами.

При роботі з дітьми вихователі виконують не тільки завдання з образотворчої діяльності, але також і завдання з розвитку соціально - емоційної сфери дитини, що дозволяє встановити між дітьми партнерські відносини, вміння домовитися, налагоджувати доброзичливе ставлення в групі. Вихователі використовують різні форми роботи: інтегровані і комплексні заняття ("Великдень", "День Матері", "День Миру"), мистецтвознавчі бесіди, розваги та свята спільно з батьками "Подорож в країну Фантазію".

Також в студії проводяться заняття гуртка з інтегрованим курсом художньої праці та анімації "Фантазери", де розвиваються творчі здібності дітей, фантазія і бажання творити прекрасне. Діти середнього та старшого дошкільного віку разом з педагогами створюють незвичайні творчі роботи та знімають мультиплікаційні фільми.

Згідно планування, педагоги студії проводяться виставки дитячих робіт: "Золота осінь", "В світі тварин", "Новорічні дива", "Дитячі забави" тощо.

Атмосфера студії налаштовує і надихає дітей на творчість, фантазію і знайомить з прекрасним світом мистецтва.

Пропонуємо переглянути цікаві матеріали:

ДИСТАНЦІЙНІ ЗАНЯТТЯ - відеозаписи занять з художньо-продуктивної діяльності для дітей

ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ - майстер-класи з художньо-продуктивної діяльності

КОНСУЛЬТАЦІЇ - консультативні матеріали для батьків та педагогів

ЦІКАВІ ЗАВДАННЯ - вправи, кросворди і ігри художнього напрямку.

ВЕРНІСАЖ - персональні виставки творчих робіт дітей

ЕЛЕКТРОННЕ ПОРТФОЛІО вихователя Скачок Світлани Василівни

NOTAN - ГРА СВІТЛА І ТІНІ, МИСТЕЦТВО МАЛЮВАННЯ НОЖИЦЯМИ - тематичний блог на якому представлені практичні матеріали, як з буденного аркуша паперу можна створити цілий унікальний світ.

РОЗВИТОК ТВОРЧИХ ЗДІБНОСТЕЙ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ ЗАСОБАМИ ІНТЕГРАЦІЇ ХУДОЖНЬОЇ ПРАЦІ ТА АНІМАЦІЇ - тематичний блог (Перспективно-педагогічний досвід) вихователя Скачок Світлани Василівни

ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ - блог вихователя зображувальної діяльності Скачок Світлани Василівни

Кiлькiсть переглядiв: 577