До уваги батьків!

Відповідно до Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 № 305

Які ж відбулись позитивні зміни у дитячому харчуванні?

Збільшено кількість споживання: фруктів, овочів, м'яса, риби, молока та кисломолочних продуктів, м'яса риби, круп та бобових.

Обмежено кількість споживання: солі та цукру, жирів рослинного та тваринного походження.

Зменшено кількість споживання: хлібобулочних виробів та картоплі.

Виключено: ковбасні вироби, рибні, мясні та плодовоовочеві консерви, кондитерські вироби.

Зверніть увагу, що вартість дітодня за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах міста у 2022 році для батьків становить:
для дітей віком від 1 до 3 років з трьохразовим харчуванням – 29,72 грн,
для дітей віком від 3 до 10 років з трьохразовим харчуванням – 39,74 грн.
Батьківська плата складає 60% від вартості харчування, 40 % кошти загального фонду місцевого бюджету.
Для офоромлення пільг на оплату за харчування необхідно звернутися до сектору організації харчування (каб. №4, 2-й поверх адмінбудівлі управління освіти за адресою: пр. Будівельників 21) та надати документи за ПЕРЕЛІКОМ.

Шановні батьки!

Для оформлення пільгової плати Вам необхідно звернутися до управління освіти за адресою пр. Будівельників, 21 для подання особистої заяви. При собі необхідно мати оригінали та копії документів, підтверджуючих особу заявника та дитини, а також статус для отримання пільг. Документи приймаються в каб.4 за наступним режимом роботи:

Прийом батьків здійснюється завідувачем сектору щоденно у робочі дні з 08.00 до 16.00 (з 08.00 до 15.00 - у п`ятницю, 12.00-13.00 - обідня перерва).
За додатковою інформацією звертатися за телефоном 6-15-02 (Дуда Валентина Миколаївна)

Плату за харчування потрібно вносити щомісяця, не пізніше 20 числа поточного місяця, за який вноситься плата. Батьки сплачують лише за дні відвідування дитиною дошкільного закладу. У разі несплати без поважних причин батьками, або особами, які їх замінюють, плати за харчування протягом двох місяців таку дитину можна відрахувати з ДНЗ (абз. 4 п.12 “Положення про дошкільний заклад” №305).

Якщо батьки несвоєчасно поновили документи про свій статус, або надали їх через декілька місяців після необхідного терміну, за цей період вони мають оплатити харчування дитини в ДНЗ в повному обсязі. Можливість звільнення від плати “заднім числом”, тобто зробити перерахунок за прострочений період, чинними нормативними документами не передбачена. Звільнення від плати за харчування відбувається з моменту подачі відповідних документів.

За додатковими поясненнями звертайтеся до директора ДНЗ, який відвідує дитина.


/Files/images/konki/word_logo-300x300.png ​Наказ №01-АГ Про організацію харчування дітей в ДНЗ№13 у 2022 році

Нормативні документи щодо організації харчування в 2022 році:

ст.35 Закону України "Про дошкільну освіту"​

Постанова Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 №305 "Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку"​

Наказ Міністерства освіти і науки України від 21.11.2002 №667 "Про затвердження Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних закладах"

Рішення Енергодарської міської ради від 26.11.2021 №11 "Про затвердження Порядоку організації харчування дітей у закладах освіти міста Енергодара"

Рішення виконавчого комітету від 16.09.2021 № 275 " Про організацію харчуваня у закладах освіти у 2022 році".


Презентація: Принципові зміни, що запроваджує реформа харчування в закладах освіти

Презентація: Нові вимоги до організації харчування в закладах освіти.


Режим харчування дітей у ДНЗ

Графік роздачі їжі в зимово-весняний період на 2022р

МЕНЮ

Кiлькiсть переглядiв: 671

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.